Albert Genau sahibi kimdir?

Cam Balkon Sistemlerinin Öncü Markalarından Albert Genau Yönetim Kurulu Başkanı Adil Işıldak ile ürünleri ve ithalat/ihracat ilişkileri üzerine yaptığımız söyleşimiz.

Albert Genau hangi ülkenin malı?

Üstün tasarım, inovasyon ve ar-ge gücünün yanısıra güçlü firma yapısı ve sektöründe almış olduğu ödüller ve patentler ile ürünlerinin kalitesini kanıtlayan bir Türk firması olan Albert Genau, Hindistan’dan İsveç’e 32 ülkede balkonları giydiriyor.

En iyi cam balkon sistemi hangisi?

En iyi cam balkon modeli bize göre ısıcamlı cam balkondur. Yeni ve daha çok özelliği vardır. Ayrıca ısı camlı oluşu artı bir avantajdır. En kullanışlı cam balkon ise düz – u – l şeklindeki balkonlara uygulanan cam balkonlardır.

Albert Genau kaç para?

2020 Cam Balkon M2 Fiyatları (Eylül)

Ürün M2 Fiyatı (TL)
Albert Genau Tiara 8 mm 550
Albert Genau Tiara Isıcamlı 1000
Albert Genau Isıcamlı Sürme Cam Balkon 1100
Sürme Cam Balkon 500

Cam balkonu kim icat etti?

Balkonların yeri, bizler için her zaman bir başkadır tabi ama sadece işi cambalkon olan Albert Genau için ise bambaşka.

Albert Genau ne demek?

Albert Genau lügatında bayi, “Albert Genau – Cambalkon’un adı soyadı” diyebilen, sözleşmeli, eğitimli, münhasır, internet sitemizde korkusuzca yayınladığımız, garantili iş yapan, basiretli tüccar kişidir. Sürme cambalkon sistemlerinde, alt taşıyıcı ray yüksekliğinin azaltılmış versiyonudur.

Siyah cam balkon evi karartır mı?

Siyah renkli cam balkonlar güneş ışığını çok daha az içeri almakta olup camın bulunduğu odalar diğer odalara göre daha az ışık alacaktır. Yani içeriyi karartır mı sorusuna verilecek cevap belirli bir oranda evettir.

Cam balkon hangi renk Kullanişli?

Şeffaf, mavi, füme, siyah ve yeşil gibi renkler, cam balkon kaplama renklerinden en çok tercih edilenlerdir. Bu beş rengin kullanım tercihi, kullanılacak olan mekâna göre de değişir. Bu temel renkler dışındaki kullanımlar, kullanılan cam filminden yahut cam kalınlığından kaynaklı olabilir.

Cam balkon M2 fiyatı nedir?

2021 Cam Balkon Metrekare Fiyatları – Yeni Liste

Ürün Cam Rengi Fiyat (M2)
Gold Plus 8 mm Katlanır Şeffaf 425 TL
Gold Plus 8 mm Katlanır Renkli 450 TL
Gold Isıcamlı Cam Balkon Şeffaf 725 TL
Gold Isıcamlı Cam Balkon Renkli 750 TL

Cam balkon metrekare fiyatı ne kadar?

Cam balkon fiyatı nasıl hesaplanır?

Cambalkon genellikle metrekare olarak fiyatlandırılır. Balkonun toplam uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak toplam cam balkon metrekaresi elde edilir. Bu metrekare ile cam balkon m2 fiyatı çarpılarak toplam cam balkon fiyatı bulunur.

Cam balkon ne zaman icat edildi?

İlk defa 1981 yılında Finlandiya’da uygulanmaya başlayan sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır ve yayılmaktadır. Alüminyum, cam ve plastik, üretimde kullanılan temel maddelerdir. Türkiye’de, katlanır cam balkon ürünlerinin yaygın olarak kullanıldığı ülkelerin başında gelmektedir.